Środa 10 czerwca 2015
3 0

Dobrze, że przyjeżdża – szkoda, że wyjeżdża

Z Poznania do Olsztyna właśnie rusza pierwszy tramwaj Solaris Tramino i koło piątku powinien do nas zawitać. Ci, co go widzieli nie mają wątpliwości – jest piękny, komfortowy i bardzo nowoczesny, może nawet najnowocześniejszy w Europie. Przeszedł już pierwsze próby i 19 czerwca będzie miał swoją oficjalną olsztyńską odsłonę. Będzie też pierwszym lokatorem nowej zajezdni tramwajowej. Żeby zobaczyć jego urodę warto wejść na strony: https://www.youtube.com/watch?v=wd3GqUHGJkw&feature=youtu.be lub https://www.youtube.com/watch?v=Z31e35hlWYc

Wszystkich ciekawych premierowego wjazdu Tramino zachęcam do małej zabawy i śledzenia trasy jego przejazdu. Prawdopodobnie wjedzie do Olsztyna od strony Butryn. Najlepsze zdjęcia z przejazdu opublikujemy i nagrodzimy tramwajowymi gadżetami. Zapraszam na wielkie foto-polowanie.

To było o przyjeździe, a teraz kilka słów o… wyjeździe. Na Twitterze znalazłem kilka sympatycznych i wzruszających słów (pisownia oryginalna): Moi Drodzy! Nie mam słów wyrażić jak wzruszony jestem przez Wasze życzliwe życzenia dziś. Z całym sercem, dziękuję! Stephen D.Mull.

Jego Ekscelencję Ambasadora Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce Stephena Mulla miałem przyjemność poznać osobiście i ciągle pozostaję pod jego urokiem. Skromny, serdeczny, błyskotliwy, z poczuciem humoru, do tego znający i rozumiejący Polaków. Przebywanie w jego towarzystwie było czystą przyjemnością. Poza tym mamy wspólne hobby – lubimy jeździć rowerami. Jego pobyt w Olsztynie miał właśnie rowerowy podtekst – Pan Ambasador miał ochotę pojeździć rowerem, więc wybrał się do Olsztyna. I jak tu go nie lubić? Panie Ambasadorze, z całego serca dziękujemy za Pana życzliwość. Szkoda, że Pan wyjeżdża.

Oceń post
Ocen: 3
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup