Niedziela 5 lipca 2015
0 1

To musiało kiedyś się stać

Wyjechałem na urlop! Jeszcze nie wiem, czy jest mi z tym dobrze, czy źle, ale przyjaciele radzą się tym nie przejmować i szukać pozytywów. To też i szukam!

Pierwszy znalazłem na portalu:

http://turystyka.wp.pl/gid,17676419,kat,1036541,title,Olsztyn-stolica-Warmii-i-Mazur,galeria.html . W tym artykule nasze miasto potraktowane jest miło i sympatycznie, co zawsze cieszy. To efekt pobytu dziennikarzy zajmujących się turystyką, którzy odkryli – nam już dobrze znane – wyjątkowe walory Olsztyna.

Drugi znaleziony pozytyw to artykuł w wydawnictwie FDI Intelligence – grupy medialnej „Financial Times” – z wywiadem, jaki przeprowadziła ze mną  pani Courtney Fingar. Artykuł nosi tytuł Brains and Beauty i traktuje o potencjale inwestycyjnym i ludzkim naszego miasta. Dodam tylko, że „Financial Times” jest prestiżowym brytyjskim dziennikiem gospodarczym o międzynarodowym zasięgu, zajmującym się na co dzień zagadnieniami rozwoju gospodarczego i inwestycji na świecie. Kto lubi szukać całościowego tekstu, powinien to czynić poprzez  stronę:

http://www.fdiintelligence.com/content/search?SearchText=grzymowicz&top-search-submit=Search .

Trzecią pozytywna informację znalazłem na Facebook’u, w  korespondencji od Pana Rafała, który napisał, że w miniony weekend Cheerleaderki z Olsztyna zdobyły 2 złote i 1 srebrny medal na Mistrzostwach Europy Cheerleaders w Zadarze.To naprawdę bardzo dobra wiadomość i świetna promocja Olsztyna. Serdecznie gratuluję tancerkom i Szkole Tańca Soltare. Pompony w górę i zapraszam na sierpniowy Grand Slam w siatkówce plażowej!

A skoro o plaży mowa, to… idę na spacer.

Oceń post
Ocen: 1
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup