Czwartek 9 lipca 2015
5 0

Europa to my

Właściwie, korzystając z faktu, że mam urlop, miałem się nie odzywać. Jak wypoczynek, to wypoczynek – także od bloga. Jak tu jednak nie pisać, skoro docierają do mnie dobre, ba, fantastyczne informacje, związane z infrastrukturą nad jeziorem Ukiel. Oto znaleźliśmy się w finale konkursu „Europa to My”, którego ideą jest wskazanie działań mających największy wpływ na lokalną społeczność.

Konkurs organizuje spółka mediowa EuroZet, a Olsztyn i Ukiel wskazała olsztyńska artystka, Justyna Sołowiej, notabene dwukrotna stypendystka samorządu Olsztyna, autorka podwójnego muralu na ścianach starego wiaduktu przy dworcu Olsztyn Zachodni. Pani Justyno, serdecznie Pani dziękuję za to zgłoszenie – i już się cieszę, że niebawem będę miał przyjemność uczynić to osobiście!

Ale na razie – walczymy. Dla własnej satysfakcji, a także dla nagrody, jaką jest transmitowany przez TVP 1 koncert gwiazd polskiej estrady, z udziałem m.in. Edyty Górniak, Formacji Nieżywych Schabuff, Moniki Kuszyńskiej, Margaret oraz Donatana & Cleo. To wszystko 30 sierpnia, czyli w dniu finałów Grand Slamu w siatkówce plażowej. Czy może być lepsze zakończenie wakacji?

Dlatego potrzebujemy pospolitego ruszenia… do komputerów. Jestem przekonany, że każdy, kto kocha Olsztyn i kogo zauroczyła infrastruktura nad jeziorem Ukiel, będzie chciał zalogować się na stronie: www.europatomy.eu. i do 24 lipca oddać swój głos. Uwaga! Można to robić codziennie!

Zachęcam i proszę o ten głos, bo przecież z naszego, olsztyńskiego punktu widzenia sprawa wydaje się oczywista – Europa to My!

Oceń post
Ocen: 5
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup