Niedziela 29 listopada 2015
2 1

Serce w tramwaju

W kwietniu zaprosiłem twórców, autorów i wykonawców do zabawy w tramwajowy przebój. Piosenek nie spłynęło za wiele, ale za to wszystkie były sympatyczne i przebojowe. Różniły się też gatunkowo – od ostrego rocka, przez balladę autorską  nagraną na telefon komórkowy, do piosenki sentymentalnej o walorach literackich.

Jak to wszystko brzmi można obejrzeć i posłuchać na You Tube:

1. „Tramwaj, Ty i ja” zespołu „Fabryka”

https://www.youtube.com/watch?v=JfH7f6shIS4&index=22&list=PLrfpW6q3_sqZwRs2soX7VCo_fkm1aBSCY

 

2. „Serce w tramwaju” zespołu „Annette Music”:

https://www.youtube.com/watch?v=FX-5Y_moYdY

      lub tylko posłuchać

       3. „Przesiądź się na tramwajowe szyny (ballada o przyszłości)" pani Izabelli Urbańskiej:

https://soundcloud.com/olsztynskietramwaje/przesiadz-sie-na-tramwajowe-szyny-ballada-o-przyszlosci

Jako ciekawostkę podam, że pojawiła się jeszcze jedna piosenka tramwajowa, tyle że poza oficjalnym zgłoszeniem. Z uwagi na fakt, iż funkcjonuje już w mediach społecznościowych, pozwalam sobie również dołączyć odpowiedni link:

Tramway”  zespołu „Łydka Grubasa”

https://www.youtube.com/watch?v=QiUh5An8EN8

Ponieważ tramwaje już są w komplecie, a 6 grudnia w ramach mikołajkowego Otwartego Dnia Zajezdni Tramwajowej odbędą się pierwsze publiczne, czyli „dla każdego chętnego”, przejazdy Solarisem Tramino – pora kończyć zabawę. Żeby ją zakończyć „przebojowo” na uświetnienie imprezy zaprosiłem zespół „Annette Music”, który zostawił serce w tramwaju.

Wszystkim artystom serdecznie dziękuję za twórczy trud i wysiłek. Zabawa się skończyła, jeżeli jednak ktoś widząc nasz tramwaj dozna twórczego olśnienia i przypływu weny,  zachęcam do tworzenia. Przestrzeń na publikację zawsze się znajdzie.

Oceń post
Ocen: 3
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup