Środa 24 lutego 2016
4 0

Kolejna nagroda dla Olsztyna

Dowody uznania Olsztyna zawsze cieszą, także dlatego, że potwierdzają dynamiczny rozwój naszego miasta. Trzeba też przyznać, że ostatnio nagrody dla Olsztyna sypią się dość obficie. Rok 2015 upłynął pod znakiem nagród za realizację projektu zagospodarowania brzegów jeziora Ukiel a wygląda na to, że 2016 będzie rokiem „projektu tramwajowego”.

Dzisiaj, 23 lutego, dostaliśmy tego wyraźne potwierdzenie. W konkursie „Diamenty Polskiej Infrastruktury”, organizowanym przez „Executive Club” - organizację zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, w kategorii „Inwestycja Roku” nasz projekt Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie”, powszechnie zwany „projektem tramwajowym” otrzymał wyróżnienie! Trzeba przy tym dodać, że poza nagrodą dla warszawskiego metra, było to jedyne wyróżnienie w tej kategorii.

Konkurs „Diamenty Polskiej Infrastruktury” był przeprowadzony w 8 kategoriach branżowych, z których kategoria „Inwestycja Roku” wydaje się być najważniejsza. Wręczenie nagród odbyło się podczas Konferencji „Infrastruktura Polska” w Warszawie, która zgromadziła zarówno przedsiębiorców, jak i inwestorów oraz przedstawicieli parlamentu i samorządu. Olsztyński projekt, z uwagi na swój pionierski charakter inwestycji realizowanej od podstaw, wzbudzał powszechne zainteresowanie oraz był powodem rozlicznych gratulacji.

W największym skrócie można powiedzieć – olsztyńskie tramwaje robią wrażenie.

Oceń post
Ocen: 4
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup