Czwartek 1 grudnia 2016
1 0

Współdziałanie pomaga

Rusza nabór do kolejnej edycji akcji promocyjnej „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz”. To realizowany od 2015 roku projekt, który zdobył już spore uznanie, zarówno wśród osób korzystających z promocji, jak i uczestników programu. Jego istota zawiera się w tym, że turyści, goszczący w uczestniczących w programie olsztyńskich hotelach i pensjonatach,  mogą skorzystać ze zniżek, zarówno w obiektach miejskich, takich jak Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Aquasfera Galeria Warmińska” czy planetarium, gdzie otrzymają 25-procentową ulgę, jak i u dużej liczby partnerów komercyjnych projektu – restauracji, kawiarni, sklepów, zakładów usługowych. Mówiąc inaczej – udział w programie opłaca się każdemu uczestnikowi, bo generuje większą liczbę klientów.

Przygotowany przez ratuszowe Biuro Promocji program okazał się na tyle interesujący, że zwyciężył w konkursie PRO Warmia i Mazury 2016 w kategorii „promocja ogólna”, pozostawiając w pokonanym polu 18 innych projektów. Nagrody wręczono 6 listopada br. podczas uroczystej gali 6. Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, organizowanego pod auspicjami marszałka województwa.

Akcja „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” odbywa się w cyklach rocznych, dlatego już dziś zachęcam przedsiębiorców z branży turystycznej do przyłączenia się do niej w nowej edycji. Do projektu mogą dołączać obiekty oferujące noclegi, jak też podmioty, które chcą zostać partnerami akcji oferując zniżki w swoich obiektach. Wnioski należy przesyłać na e-mail: promocja@olsztyn.eu, do 31 stycznia 2017 roku.

Dobry odbiór programu „Visit Olsztyn. Nocujesz – zyskujesz” wywołuje jeszcze jedną refleksję: współdziałanie pomaga. Jak widać po efektach tej akcji, czasami prostą rywalizację warto zastąpić współdziałaniem i szukaniem tego, co łączy. Także, a może zwłaszcza, w takim biznesie jak turystyka. Wówczas zyskują wszyscy – również Olsztyn, coraz lepiej postrzegany jako dobra marka turystyczna.

Oceń post
Ocen: 1
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup