Niedziela 29 stycznia 2017
0 0

Ostatnie godziny

Tak już jest, że „piękno ciągnie do piękna”, nic zatem dziwnego, że najpiękniejsza Polka – „Miss Polonia 2016” pochodzi z pięknego (czyt. najpiękniejszego) Olsztyna!  Wiadomość, że olsztynianka otrzymała koronę najpiękniejszej Polki zapewne wielu zaskoczyła, chociaż nie powinna. Każdy kto poznał Izabelę Krzan osobiście, a ja miałem tę przyjemność, nie ma żadnych wątpliwości, co do werdyktu jury tego prestiżowego konkursu piękności.

Konsekwencją zdobycia tytułu „Miss Polonia” jest zaszczyt reprezentowania Polski na światowym konkursie „Miss Universe”. To niezwykłe, obserwowane na całym świecie  wydarzenie o 65-letniej historii. Tegoroczna gala odbędzie się 30 stycznia w Manili na Filipinach i weźmie w niej udział aż 86 najpiękniejszych kobiet z całego świata.

Do tej pory żadnej Polce nie udało się zdobyć tytułu „Miss Universe”, a tylko trzy dotarły do ścisłego finału. To już jednak historia. Tegoroczny finał może być inny – zwycięski – wszak startuje w nim nie tylko najpiękniejsza Polka, ale także… najurodziwsza olsztynianka! Dlatego musimy zrobić wszystko, żeby pomóc pani Izie zdobyć ten tytuł. Najprostszy sposób – oprócz tradycyjnego trzymania kciuków – to wysłanie swojego głosu drogą internetową, klikając na adres: vote.missuniverse.com.Organizatorzy przewidzieli bowiem taką, coraz popularniejszą formę wspierania wyboru, jak głosowanie internautów. W  jego efekcie kandydatka z największą liczbą internetowych wskazań wejdzie do finałowej dwunastki, a to już ostatnia prosta  do korony.

Zachęcam zatem do zademonstrowania lokalnego patriotyzmu i głosowania na „naszą” Izabelę Krzan. To już ostatnie godziny.

Oceń post
Ocen: 0
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup