Środa 16 sierpnia 2017
0 0

Plaża zobowiązuje

Jeszcze nie ostygły artystyczne emocje po czwartej edycji „Olsztyn Green Festival”, a już plaże nad Ukielem przygotowywane są pod kolejne wakacyjne wydarzenie – „Projekt Plaża 2017”, realizowany od 18 do 20 sierpnia br. pod patronatem telewizji TVN. Tym razem główne akcenty związane będą z rekreacją i aktywnym wypoczynkiem.

Olsztyńskie wydanie „Projektu Plaża” kończy cykl sześciu wydarzeń pod tą samą nazwą, a wybór Olsztyna na finał – jak zapewniają organizatorzy – nie jest przypadkowy. U nas czują się najlepiej i tu – w Olsztynie – wszystko się udaje. Niebagatelne znaczenie ma też aktywna i skora do zabawy publiczność. Sądzę, że ta reguła potwierdzi się także w tym roku.

Jak zapewniają organizatorzy, na odwiedzających w tych dniach tereny Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” czekać będzie masa atrakcji dla przysłowiowych „dużych i małych” – przejażdżki na „bananie”, wspinaczkowa ścianka, specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, a wieczorami – plenerowe seanse filmowe – uwaga – w Parku Centralnym!

Do tego trzeba dodać tańce, ćwiczenia i konkursy, czyli  wszystko, co jest potrzebne do dobrej zabawy. Gospodarzem będzie, tradycyjnie, Olivier Janiak, a swój udział zapowiadają ulubione gwiazdy TVN. Dodam, że miasteczko jest czynne w godzinach 9–17, a wstęp na teren imprezy jest darmowy.

W tym roku pogoda nie rozpieszcza wypoczywających w naszym mieście, ale skoro oszczędziła „Olsztyn Green Festival”, to trzeba mieć nadzieję, że podobnie będzie z „Projektem Plaża”. Przecież słowo „plaża” w jego nazwie zobowiązuje.

Oceń post
Ocen: 0
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup