Poniedziałek 24 listopada 2014
10 1

Odwagi!

Od momentu, gdy naszymi umysłami zawładnęły media, najważniejszym elementem każdej kampanii wyborczej jest debata. Obserwując kampanie wyborcze w USA widać, jak jest to ważne, zarówno dla kandydatów, jak i wyborców. Podczas debat rozstrzygają się losy wyborów i preferencje wyborców. To ważny element kampanii, bo każdy z kandydatów może publicznie przedstawić swoją wizję kolejnej kadencji.

Widzieliśmy taką debatę w Warszawie. Mam nadzieję, że do debat prezydenckich dojdzie także w Olsztynie. Nie jest to oczywiste, bo mój rywal się do nich nie kwapi, wręcz przeciwnie – wydaje się, że ich unika. Myślę, że ma ku temu swoje powody, z których najważniejszym jest nieznajomość realnych problemów miasta i brak wizji jego rozwoju! Jest to widoczne w miałkim i odrealnionym programie wyborczym.

Apeluję do Czesława Jerzego Małkowskiego! Jeśli jest inaczej – spotkajmy się na medialnych debatach. Chce je organizować Radio Olsztyn, telewizja publiczna i „Gazeta Olsztyńska”. Nie będę Pana pytał o gwałt i molestowanie urzędniczek, ani o Pana zabiegi w przedłużaniu procesu sądowego – rozmawiajmy tylko o Olsztynie i jego problemach oraz o tym, co mamy do zaproponowania mieszkańcom. Udział w debacie jest przejawem szacunku wobec wyborców. Swoją postawą pokaże Pan, jak ich Pan szanuje. Zapraszam na debaty o Olsztynie.

Oceń post
Ocen: 11
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup