Środa 24 grudnia 2014
3 0

Wesołych Świąt!

Drodzy czytelnicy,

mieszkańcy Olsztyna i wszyscy kochający nasze miasto

Niezmiernie się cieszę, że od blisko sześciu lat zaglądacie na moją stronę internetową, czytając zapiski na „prezydenckim” blogu. To dla mnie bardzo ważna forma komunikacji, umacniająca w przekonaniu, że tworzymy wspólnotę ludzi, dla których Olsztyn jest bardzo ważny, by nie powiedzieć – najważniejszy. Mam poczucie, że jesteśmy jedną olsztyńską rodziną i chociaż czasami różnimy się w poglądach, to zawsze więcej nas łączy niż dzieli.

Dowody na to otrzymuję każdego dnia w Waszych maila i listach. Sprawia mi dużą satysfakcję i radość fakt,  iż z zaufaniem powierzacie mi swoje problemy, a ja staram się je w miarę swoich możliwości rozwiązywać lub chociażby wyjaśniać powody ich zaistnienia. Mam nieodparte przekonanie, że nasze relacje, będące efektem lepszego  przepływu informacji, jeszcze się poprawią. Kolejne lata pełnienia funkcji prezydenta Olsztyna odkładają się w doświadczenie, które podpowiada, iż najważniejsza na tym stanowisku jest umiejętność wsłuchiwania się w problemy mieszkańców. Zapewniam, że staram się z tych doświadczeń coraz pełniej korzystać.

W takim dniu jak dzisiejszy, w wigilię Bożego Narodzenia, życzę Wam – Drodzy Państwo – wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, pomyślności, radości z możliwości wspólnego spędzenia czasu z bliskimi. Boże Narodzenie to święto miłości, niech więc ta miłość towarzyszy Wam każdego dnia i przez cały rok. Cudowna moc tego święta czyni nas lepszymi i szlachetniejszymi, dlatego zapamiętajmy to uczucie i przywołujmy je z naszej pamięci w trudnych momentach życiowych. Jeżeli wierzymy, że w tym dniu Bóg się narodził, to uwierzmy, że może być z nami przez całe nasze życie. Tej wiary życzę nam wszystkim.

Piotr Grzymowicz

Oceń post
Ocen: 3
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup