Środa 15 kwietnia 2015
3 1

Jutro kolejne wyzwania

Ranking „Filary Polskiej Gospodarki”, prowadzony przez dziennik „Puls Biznesu” i firmę badawczą „ARC Rynek i Opinie”, ma już swoją tradycję i  ciężar gatunkowy.  Zawsze wzbudza zainteresowanie, dokumentując, jak dynamicznie rozwija się rodzima gospodarka i samorząd. 

Nie wiem, czy jestem filarem polskiej gospodarki, ale nagroda Samorządowy Manager Regionu, przyznana głosami kolegów-samorządowców, bardzo mnie cieszy. Oni wiedzą najlepiej, jak ciężka jest praca w samorządzie i ile wymaga wyrzeczeń. Wybór na samorządowego lidera odbieram jako zaszczyt oraz honor. Wszystkim kolegom, którzy postawili przy mnie większy czy mniejszy „+” – serdecznie dziękuję. 

Ten tytuł, który odebrałem dzisiaj w Warszawie, jest także nagrodą dla moich współpracowników. Nigdy nie jest tak, że sukcesy w tak rozległej dziedzinie jak samorząd, osiąga się w pojedynkę. Myślę, że zespół, z którym pracuję, jest coraz lepszy, a więc i perspektywy coraz efektywniejszej pracy – i współpracy – rysują się pozytywnie.

Jury konkursu doceniło nasze skuteczne pozyskiwanie środków unijnych na inwestycje miejskie. Uwadze jurorów nie uszło też nasze zaangażowanie w budowanie społeczeństwa obywatelskiego i ochronę środowiska. Te właśnie cele postawiłem przed sobą i moimi współpracownikami, kiedy obejmowałem urząd prezydenta i wygląda na to, że ich realizacja zaczyna być widoczna i doceniania.

Tyle refleksji na dziś. Jutro przed nami – kolejne wyzwania.

Oceń post
Ocen: 4
Zobacz również:

Wasze komentarze (0)

scrollup